ADVENTO POPIETĖ „STEBUKLO BELAUKIANT“

Gruodžio 8 d. priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko Advento popietė „Stebuklo belaukiant“. Mokytoja Asta ugdytiniams pranešė, jog tai laikas, kai visi dalinasi gerumu, širdžių šiluma. Mokinių tėveliai skleidė savo šilumą gerais darbais ir jaukiai papuošė klasę. Kalėdinę puokštę padovanojo Arnoldo mamytė, o Mariaus mamytė – advento kalendorių, kurį pati siuvo savo auksinėmis rankomis. Kristupas su tėveliu eglutę papuošė lempučių girlianda, Deimantė su mamyte ir broliuku – kalėdiniais žaisliukais. Į svečius atkeliavo nykštukai. Tai vyriausieji mūsų progimnazijos mokiniai, kurie žaidė adventinius žaidimus su mažaisiais. Tarp jų buvo ir logopedė-specialioji pedagogė Rūta, kuri visus mokė eilėraštį „Jau šv. Kalėdos“ ir vaišino iškeptu pyragu. Į renginį atvyko tikybos mokytoja Kristina. Ji popietėje susirinkusiems dainavo adventines dainas, giedojo giesmes, pasakojo apie Advento laikotarpį. Su linkėjimais atskubėjo Kauno Tirkiliškių mokyklos-darželio, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos mokiniai, mokytojos, logopedės, Jonavos r. Kulvos vaikų dienos centro bibliotekininkė, socialinė darbuotoja, kurie drauge dalyvavo virtualioje pasakoje „Roputė“. Adventas – tai ne tik džiaugsmingas laukimas, susikaupimas, bet ir prasmingas būvimas kartu, atnaujintas bendravimas, naujų santykių kūrimas, šilumos takeliai į visų mūsų širdis!
Rūta Mirauskienė, logopedė – specialioji pedagogė ekspertė