EDUKACINĖ PROGRAMA „VOKIEČIŲ KALBA SU KOJINE“

Lapkričio 13-14 d. Lietuvoje viešėjo Esther ir Kojinė, kurios išgarsėjo WDR televizijos programos „Deutsch mit Socke“ („Vokiečių kalba su Kojine“) dėka. Mūsų progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai kartu su vokiečių kalbos mokytoja R. Jazukevičiene, priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja A. Aleksandravičiene bei Deimantės ir Viltės mamytėmis lapkričio 14 dieną apsilankėme Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijoje vykusiame pasirodyme „Das große Musikkonzert“ („Didysis muzikos koncertas”), į kurį susirinko vokiečių kalbos besimokantys darželinukai ir pradinukai. Žaismingame ir interaktyviame spektaklyje vaikai dainavo, grojo, žaidė šaradas ir linksmai mokėsi vokiečių kalbos. Pasirodymo pabaigoje visi dalyviai gavo Esther autografą. Viešnagės metu Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijoje taip pat aplankėme mokyklos muziejų ir pasirašėme svečių knygoje.

Dalinamės akimirkomis iš Kojinės pasirodymo! Ačiū, kad buvote kartu!

Vokiečių k. mokytoja R. Jazukevičienė

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja A. Aleksandravičienė