GERUMAS MUS VIENIJA!

Tik tokiose dienose ir tik tokiose akimirkose suprantame, kaip svarbu yra dalintis gerumu. Mūsų gailestingumo darbai tampa šviesa tamsios žiemos laike. Ištiesta pagalbos ranka uždegs žiburį kažkurio vienišo ar vargstančio žmogaus širdyje.
Dėkojame progimnazijos bendruomenei už parodytą gerą širdį ir aktyvų įsijungimą į advento akciją „PADOVANOK KALĖDAS“.
Vakar progimnazijos mokinių tarybos atstovai nuvyko į Kauno Šv. Dvasios Šilainių – Sargėnų rajono Carito centrą su mūsų bendruomenės dovanomis. Mus pasitikusi Carito vadovė Danutė Matulaitienė džiaugėsi ir dėkojo už pagalbą, mergaitėms padovanojo carito žvakutę „Gerumas mus vienija“.
Tegul kylanti Šventų Kalėdų žvaigždė veda Jus ir Jūsų šeimas taikos, ramybės ir santarvės keliu!

Paskelbta 2023-12-23