GIMTOJO KRAŠTO PAŽINIMO EKSPEDICIJA BIRŠTONE

Spalio 12 dieną 3b klasės mokiniai su klasės mokytoja Aušra bei anglų kalbos mokytoja Nijole susiruošė į Gimtojo krašto pažinimo ekspediciją ir aplankė Birštoną. Vaikai įsitikino, kad Nemuno išvingiuotas Birštono apylinkes tikrai verta pamatyti iš aukštai. Tada grožis atsiskleidžia! O pasižvalgyti galima iš Birštono apžvalgos bokšto aikštelės, įrengtos net 45 metrų aukštyje!
Trečiokai užkopė ir į 40 metrų aukščio Vytauto kalną, kur kadaise stovėjo medinė Birštono pilis. Nuo kalno pasigrožėjo Nemuno vingių panorama. Toliau ekskursiją tęsė po Birštono miestą: pasivaikščiojo krantine, pasvajojo prie „Svajonių suolelio“, keliavo Kneipo taku.
Pabūti Birštone ir neparagauti mineralinio vandens … negerai! Tad aplankyta ne viena biuvetė ir atsigerta sveiko mineralinio vandens.
Įdomu ir smagu mokytis kitaip!

Paskelbta 2020-10-13