INTERAKTYVI EDUKACIJA

Lapkričio 23 d. progimnazijoje svečiavosi Kamerinio teatro aktoriai, kurie 8a ir 8b klasės mokinius pakvietė dalyvauti interaktyvioje edukacijoje ,,Problema – (ne) bėda’’. Aktoriai pasitelkė interaktyvaus teatro metodus, kad moksleiviai aktyviai dalyvaudami veiksme, susipažintų su pasaulyje žymia Augusto Boalio „engiamųjų“ teatro metodika, kuri padėjo vyksmo dalyviams spręsti jiems aktualias problemas, pasitikrinti drąsos, savikritiškumo, galimybes, ambicijų pagrįstumą, savivertę. Mokiniai drauge su aktoriais modeliavo galimas konfliktines situacijas, ieškojo problemų sprendimo kelių, kėlė probleminius klausimus, diskutavo, netgi patys mėgino vaidinti pasirinktus personažus, ieškodami išeičių iš susidariusios padėties.
8b klasės vadovė Audronė

Paskelbta 2021-11-28