IŠVYKA Į LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMĄ

Spalio  27 d. grupė   mokyklos aštuntokų ir septintokų, lydimi klasės vadovių A. Bartninkienės ir D. Jakučionienės,  vyko į Lietuvos Respublikos Seimą. Ekskursijos Seimo rūmuose metu aplankėme naująją Seimo posėdžių bei istorinę Kovo 11-osios Akto salę, pabuvojome spaudos konferencijų, Algirdo Mykolo Brazausko salėse. Mokiniai  supažindinti su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūra, institucijos struktūra ir piliečių galimybėmis dalyvauti teisės aktų leidyboje. Taip pat apžiūrėjome rūmuose eksponuojamas parodas, užsienio šalių delegacijų įteiktų dovanų ekspoziciją,  nuotraukų galerijas, iliustruojančias Seimo veiklą bei istorinius įvykius.

Dėkojame Seimo nariui Ramūnui Karbauskiui ir jo padėjėjai-sekretorei Neringai Žirlytei už dovanotą  galimybę aplankyti LR Seimą ir atminimo dovanas.

Audronė Bartninkienė