KINGS TARPTAUTINĖS MATEMATIKOS IR ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI

KINGS olimpiadą organizuoja tarptautinė įmonė Kings, kuri šiuo projektu siekia padidinti mokinių anglų kalbos ir matematikos mokymosi motyvaciją bei skatinti tobulėti. Jaunosios kartos švietimas, jos įgūdžių lavinimas bei puoselėjimas – pagrindiniai KINGS komandos uždaviniai, kuriuos įgyvendinti jiems padeda lyderiaujančios tarptautinės švietimo institucijos, asociacijos, o svarbiausia – daugiau nei 350 Lietuvos mokyklų, tarp kurių esame ir mes – Kauno šv. Kazimiero progimnazija!

Mums labai malonu, kad KINGS atstovai įteikė matematikos aukso  diplomus 3 klasės mokiniui Justui Gailevičiui ir  6 klasės  mokiniui Viliui Birgeriui. Matematikos sidabro  diplomai buvo įteikti antrokams  Evitai Komaitei ir Erikui Pašiūnui, ketvirtokams Žanui Druteliui ir Justei Jonikaitei bei šeštokui Tomui Birgeriui.

Anglų kalbos olimpiados finale geriausiai sekėsi ketvirtokei Miglei Dreižaitei, kuri buvo apdovanota aukso diplomu. Sidabro diplomu apdovanotas šeštokas Paulius Aukštuolis. Taip pat sėkmingai pasirodė ir Vilius Kemzūra, Pijus Bugenis bei Viltė Adomaitytė.

Padėkos įteiktos ir mokinius ruošusioms mokytojoms Vilmai Plutienei bei Astai Macežinskienei.