KITOKIA PASAULIO PAŽINIMO PAMOKA

Lapkričio 22 dieną 4a klasės mokiniai nekantriai laukė Pasaulio pažinimo pamokos ir klasės valandėlės. Tą dieną į svečius atvyko mūsų mokinės Stelos mama – Aistė Pranckevičienė. Ji labai įdomiai papasakojo apie savo darbą. Sužinojome, kad ji yra neuropsichologė, mokslininkė ir dirba Neuromokslų institute Elgesio medicinos laboratorijoje, turi socialinių mokslų srities, psichologijos krypties daktaro laipsnį. Vėliau prasidėjo pamoka „Kaip veikia smegenys?“. Pamoką vedė mokslininkė ir kartu su ja dirbanti studentė Diana. Daug sužinojo ketvirtokai: kad smegenys yra neuronų sankaupa, kad neuronų yra 86 milijardai, kaip jie „draugauja“, kaip labai greitai keliauja… Mokiniai gamino neuronų modelius, vaizdavo, kaip perduodami įvairūs impulsai, sužinojo, kaip reikia saugoti savo psichinę sveikatą.
Nuoširdžiai dėkojame Stelos mamai už įdomiai, išradingai pravestas pamokas.

Mokytoja Leonija Petrauskaitė