KONKURSAS „EILĖS LIETUVAI“

Šv. Kazimiero progimnazijoje kovo 10 d. vyko pradinių klasių mokinių eilėraščių konkursas „Eilės Lietuvai”, kuriame dalyvavo visų klasių konkursų laimėtojai. Išgirdome daug nuostabių eilėraščių, kuriuos su didele meile Lietuvai deklamavo mokiniai. Vertinimo komisija – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rūta Jagminaitė, muzikos mokytojas Tomas Asakavičius ir pradinių klasių mokytoja Inga Levinskienė išrinko tris geriausius skaitovus: pirmąją vietą laimėjo pirmokas Simonas Cibulskas, antrąją – trečiokas Majus Pauliukaitis, o trečiąją – trečiokė Kamilė Banišauskaitė. Visi konkurso skaitovai buvo apdovanoti padėkos raštais. Labai džiaugiamės ir dėkojame visiems pradinių klasių mokiniams, kurie ruošėsi ir išdidžiai skyrė savo eiles lietuviško žodžio puoselėjimui.

Paskelbta 2022-03-11