KONKURSAS „KAUNO PAVEIKSLAS GATVĖS MENE“

Mokytis, pažinti ir atrasti smagiausia patiriant, sprendžiant, o kartais lenktyniaujant ir kovojant konkurse. Trys 6-8 klasių mokinių komandos atstovavo progimnaziją Kultūrinio orientavimosi konkurse Kauno mieste ,,Kauno paveikslas gatvės mene“. Džiaugiamės ir sveikiname komandą – pirmos vietos laimėtojus: Viltę Puskunigytę (6a klasė), Danielą Dirmauskaitę (7b klasė), Dominyką Pirogovą (7b klasė), Domantą Tilingą (7a klasė). Gerai pasirodė ir kitos dvi komandos: septintokės Airida Rekašiūtė, Samanta Liaudanskaitė, Gabrielė Stikliūtė iškovojo 4 vietą, o aštuntokai Roberta Lukoševičiūtė, Roberta Jurgilaitė, Domas Morlencas, Milgedas Rimkevičius užėmė 5 vietą. Ačiū istorijos mokytojai Daivai už mokinių paruošimą konkursui!

Paskelbta 2021-11-02