KŪRYBINĖ AKCIJA „SVEIKA, ŽIEMUŽE!“

Gruodžio 1 d. įvyko stebuklas – iškrito pirmasis sniegas! Mokinukai su mokytojomis iš klasių sugužėjo į progimnazijos kiemą. Buvo surengta kūrybinė akcija „Sveika, Žiemuže!“ Mokytoja Milda su pirmokais ant balto sniego sudėliojo nykštuko kepurę. Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai su mokytoja Asta nulipdė sniego senį besmegenį ir pavadino jį  Žvaigždūnu. Mokytojų Irenos ir Rytos mokiniai linksmino akcijos dalyvius nuotaikingomis dainomis, linksmais šokiais, lietuvių liaudies žaidimais. Pajutę šventinę dvasią, mokiniai su mokytojomis  Džiurlanda ir Elena papuošė eglutes. Sušildyti akcijos dalyvių su arbata, medumi, raguoliais atskubėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Filomena  ir logopedė-specialioji pedagogė Rūta. Mažuosius ugdytinius aplankė tėveliai ir vaišino sveikuolių kokteiliu.
Sveika, Žiemuže, tu tokia graži, kai baltos snaigės krinta!
Rūta Mirauskienė, logopedė – specialioji pedagogė ekspertė