MENINIO SKAITYMO KONKURSAS „DEKLAMUOJU LIETUVAI”

2018-ieji metai – atkurtos Lietuvos šimtmečio metai. Tai džiugi šventė mums visiems. Tad kovo 15 dieną į progimnazijos muziejų rinkosi priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokinių atstovai. Čia vyko meninio skaitymo konkursas „Deklamuoju Lietuvai”.

Konkurso dalyvius skambia daina pasveikino trečiokai. Kiekvienas skaitovas raiškiu žodžiu stengėsi perteikti Lietuvos poetų ir savo meilę Tėvynei. Ne kiekvienas gebėjo paslėpti jaudulį, bet visų akys žibėjo, širdelės stipriau plakė. Visi skaitovai buvo įvertinti padėkomis, o geriausieji – diplomais. Pirmą vietą laimėjo 2b klasės skaitovas Mantas Mukulys (deklamavo J. Degutytės eilėraštį „Gimtinės keliu“), antra vieta atiteko 3b klasės mokinei Samantai  Liaudanskaitei (deklamavo J. Marcinkevičiaus eilėraštį „Vasario 16-oji“), o trečia vieta – 4a klasės mokiniui Povilui Kilšauskui (deklamavo V. Plokščio eilėraštį „Gimtam krašte“).

Sveikiname visus skaitovus, o ypač nugalėtojus!

IMG_20180315_124130

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Leonija Petrauskaitė