MOKINIŲ STOVYKLA „OLIMPINIS KAIMELIS“ I DIENA

Gegužės 28 d. prasidėjo 6 Kauno miesto ugdymo įstaigų 6-7 klasių mokinių dienos stovykla „Olimpinis kaimelis“. Mūsų progimnazijos komandą sudarė 6 Šimtukininkai: Eva Ivanauskaitė, Gabrielė Cybaitė, Rytė Jančiukaitė, Vilius Kemzūra, Vilius Birgeris bei Tomas Birgeris.

Šią nuostabią dieną pradėjome stovyklos atidarymu Lietuvos sporto muziejuje. Jos metu Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis maratonininkas Remigijus Kančys ir Atėnų, Pekino ir Londono olimpinių žaidynių dalyvė, olimpinė vicečempionė Austra Skujytė pasidalino mintimis apie olimpinį sportą bei olimpinių ir bendražmogiškų vertybių svarbą sporte ir gyvenime.

Vėliau išbandėme savo komandinio darbo įgūdžius dalyvaudami orientaciniame žaidime Kauno senamiestyje. Nors pavargome, tačiau dar geriau pažinome Kauną, jo istoriją.

Po šios veiklos mūsų laukė gardūs pietūs Kauno Maironio universitetinėje gimnazijoje. Papietavę vykome į Marvelės žirgyną. Susipažinome su žirgais, jų priežiūra ir net galėjome pajodinėti jais. Buvo labai smagu. Taip pat žirgyne įvyko dienos veiklų aptarimas. Jos metu buvo įteiktos Draugystės nominacijos tiems, kurie buvo draugiškiausi pirmosios stovyklos dienos metu. Šią dieną išties praleidome įspūdingai ir smagiai!

Eva Ivanauskaitė, 7a klasė