MOKINIŲ STOVYKLA „OLIMPINIS KAIMELIS“ II DIENA

„Olimpinio kaimelio“ antrąją dieną pradėjome Rokų gimnazijoje, kur vyko kūrybinės-meninės dirbtuvėlės. Mokiniai pagal pomėgius galėjo rinktis vieną iš dviejų meninių veiklų: viena grupė repetavo spektaklį „Olimpo dievai“, kurį vaidinsime šeštadienį vyksiančioje Olimpinėje dienoje Panevėžyje,  kita grupė gamino kostiumus bei dekoracijas spektakliui.

Papietavę dalyvavome stovyklos Olimpiados Palestros varžybose. Nors ir ne visiems labai gerai sekėsi, tačiau vis tiek likome patenkinti.

Po Olimpiados važiavome į „Girstučio“ baseiną, kur susitikome su Rūtos Meilutytės treneriu Pauliumi Andrijausku ir olimpiečiu Sauliumi Binevičiumi, kurie mums organizavo plaukimo treniruotę. Po to vėl sėdome į autobusą ir važiavome į bokso treniruotę. Ten susitikome su olimpiečiu Vidu Bičiulaičiu, kuris mus mokė pagrindinių bokso technikos elementų. Bokso treniruotėje puikiai praleidome laiką!

Galiausiai aptarėme mūsų dienos veiklas ir buvo įteikti Drąsos bei Ryžtingumo nominacijos ženkleliai drąsiausiems ir ryžtingiausiems mūsų stovyklautojams.

Gabrielė Cybaitė, 7a klasė