MŪSŲ PROGIMNAZIJA – EUROPOS OLIMPINIO FESTIVALIO ŠVIETIMO PROGRAMOS AMBASADORIAI

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas mūsų progimnaziją atrinko dalyvauti 2022 m. Europos jaunimo Olimpinio festivalio švietimo programoje bei atstovauti Lietuvai. Mūsų mokiniai drauge su bendraamžiais iš 49 Europos šalių pristatys savo istoriją, kultūrą, tradicijas, sportą Slovakijos mokiniams, kurie kurs stendą Europos jaunimo Olimpiniame festivalyje Banska Bystrica (Slovakija) bei apjungs visų Europos šalių olimpinės kultūros ir švietimo programos dalyvių prisistatymus. Mūsų progimnazijos partneriai šiame projekte – mokiniai iš Trebišov ir Banska Bystrica miestų.

Didžiuojamės mums suteikta galimybe atstovauti Lietuvai ir įsigyti naujų draugų Slovakijoje!

Paskelbta 2022-04-28