MŪSŲ PROGIMNAZIJOS MOKINIŲ KŪRYBA PRISTATYTA LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIME

Mūsų progimnazijos mokinių kūryba buvo pristatyta Lietuvos Respublikos Seime. Parodoje ,,Šv. Kazimieras-lietuvių jaunimo globėjas. 15 metų kartu“ eksponuojami darbai, kuriais jau 15 metų Kauno mokiniai pasitikdavo Šv. Kazimiero dieną. Tai kolektyviniai mokinių ir mokytojų darbai, sukurti tapybos, grafikos, koliažo, karpinių technikomis ir atspindintys Šv. Kazimiero vertybių ir idėjų sklaidą mūsų gyvenime.

Parodos atidaryme Seimo narys Kazys Starkevičius džiaugėsi gražia ir prasminga  15 metų vykdomo mokinių dailės projekto tradicija. Jis ir inicijavo šią parodą.  Šv. Kazimiero ordino magistras Henrikas Armoška-Eismontas kalbėjo apie  Šv. Kazimiero vertybių ir idėjų aktualumą šiandienai. Projekto iniciatorius dailės mokytojas Aidas Augustis apžvelgė projekto istoriją ir pasidžiaugė jaunosios kartos kūrybos gyvybingumu Kauno mieste. Mūsų progimnazijos  8a klasės mokinės Karolina Averkaitė ir Deimantė Pažėraitė džiaugėsi savo kūryba Seimo erdvėse. Jos buvo apdovanotos Šv. Kazimiero ordino parengtomis padėkomis ir dovanomis.

Aidas Augustis, dailės mokytojas ekspertas