NETRADICINIO UGDYMO DIENA VILNIUJE

Kovo 23 d. 6b klasės mokiniai lankėsi Vilniuje, Valdovų rūmuose edukaciniame užsiėmime „Raštijos triumfas“, kuris buvo parengtas atsižvelgiant į pagrindinio ugdymo istorijos ir lietuvių literatūros 5 ir 8 klasėms programas.

Mokiniai sužinojo, kodėl žinios ir knygos – karališka vertybė, koks raštingumo kelias nueitas iki Renesanso? Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai galėjo paliesti pergamentą – senovinį popierių, išbandyti žąsies plunksną ir kitas rašymo priemones. Be to, iš odos skiautelės pasidarė po knygos

skirtuką, jį papuošė Žygimanto Augusto knygų vinjetėmis – mažais ornamentiniais piešiniais.

Šeštokai taip pat aplankė iliuzijų kambarį – muziejų, kur išbandė painųjį Veidrodžių labirintą, galvą ir kojas susukantį Velnio tunelį, tikrovės suvokimą išbalansuojantį Anti-Gravitacijos kambarį, perspektyvos iliuziją patvirtinantį „Dydžio iliuzijų“ kambarį, pavaikščiojo po aukštyn apverstą butą bei išbandė daug kitų atrakcijų.

6b klasės auklėtoja vadovė Vilma Plutienė

20180323_102503