NOMINACIJŲ DIENA

Kaip ir kiekvieną pavasarį, gegužės 31 d. progimnazijoje vyko Nominacijų šventė, kurios metu buvo apdovanoti šauniausi mūsų mokiniai. Šiais metais klasių bendruomenės rinko labiausiai nusipelniusius vaikus šioms nominacijoms: Metų pareiga, Metų garbė, Metų pokytis, Metų aktyvistas, Metų pagalba, Metų stilius, Metų talentas, Metų atradimas bei Metų poelgis. Į šias nominacijas buvo pasiūlyta per 50 mokinių. Progimnazijos direktorė iškilmingai apdovanojo nominantus padėkos raštais bei asmeninėmis dovanomis.

Taip pat buvo apdovanoti ir Šimtukininkų klubo nariai. Jų taip pat susirinko didžiulis būrys. Mokiniai, kurie šiais mokslo metais jau surinko 100 dešimtukų buvo apdovanoti Šimtukininko pažymėjimu ir ženkleliu.

Didžiuojamės šauniausiais savo mokiniais ir linkime jiems visokeriopos sėkmės.