OLIMPINĖ DIENA PANEVĖŽYJE

„Skirtumas tarp neįmanomo ir įmanomo priklauso nuo žmogaus nusiteikimo.“

Tommy Lasorda, buvęs MLB beisbolininkas

Birželio 2 d. Šv. Kazimiero progimnazijos mokiniai dalyvavo Olimpinėje dienoje Panevėžyje, kartu tai buvo ir stovyklos „Olimpinis kaimelis“ uždarymas. Visas Panevėžys pulsavo olimpine dvasia. Renginio svečiai galėjo išbandyti savo jėgas 85 sporto šakose.

Mūsų mokiniai dalyvavo Olimpinės mylios bėgime. Tai buvo tikras kantrybės ir ištvermės išmėginimas, bėgti „kutenant“ saulei į veidą, bet draugo ranka ar šypsena padėjo su džiaugsmu įveikti ją. Mūsų mokiniai, drauge su kitų penkių Kauno miesto mokyklų mokiniais turėjo galimybę didžiojoje Olimpinės dienos scenoje parodyti stovyklos „Olimpinis kaimelis“ metu pastatytą sceninę kompoziciją apie Olimpo dievus.

Buvo šaunus šeštadienis – pilnas energijos, smagių įspūdžių, prizų ir netikėtumų!

Kristina Ališauskienė