„OLIMPINIS KAIMELIS“ 5 DIENA

Paskutinę mokinių stovyklos „Olimpinis kaimelis“ diena pradėjome „Vilijos“ baseine, kur mokiniai susitiko su trijų olimpinių žaidynių dalyviu, plaukiku Sauliumi Binevičiumi.  Vaikai dalyvavo praktinėse plaukimo pratybose. Vėlia vaikai dalyvavo bokso treniruotėje, kurią vedė SM Gaja treneris R. Plūkas. Papietavę Rokų gimnazijoje vykome į „Pabėgimo kambarį“. Stovyklos „Olimpinis kaimelis“ iškilmingas uždarymas olimpinių vertybių nominacijų apdovanojimas vyko Rokų gimnazijoje.

Tikimės, kad  stovykla „Olimpinis kaimelis“ įtvirtino mokinių intelektines, dvasines ir fizines kompetencijas per kilnias olimpines idėjas, o organizuotos veiklos – tai beldimasis į mokinių protus, širdis, jausmus, siekiant pažadinti juose slypinčius talentus ir galimybė juos atskleidus džiaugtis nuostabiausiomis kovų, pergalių, garbės akimirkomis.