PADĖKOS ŠEIMAI DIENA

„Laimė – tai mes. Laimė – tai jūs. O laimingi esame tada, kai esame visi drauge…“ – tokiais žodžiais progimnazijos mokiniai  kreipėsi į susirinkusius  Padėkos Šeimai dienos metu. Šiltą antradienio vakarą į  mokyklą sugūžėjo didelis būrys pačių artimiausių vaikams žmonių – mamos ir tėčiai, močiutės ir seneliai, mažieji broliai ir sesės – visi atėjo pabūti kartu.  Visus vienijo  dainos, šokio judesys ir patys nuoširdžiausi žodžiai, išsakyti mokinių lūpomis visoms mamoms ir tėčiams.  Progimnazijos direktorė P. Talijūnienė  kreipėsi į mokinių tėvelius sveikindama ir dėkodama už tai, kad esame kartu, kad visų mūsų pastangos atsiliepia vaikuose. Už įvairią pagalbą bendruomenei, už nuoširdų bendradarbiavimą tėveliams buvo įteiktos padėkos.

A. Bartninkienė