PANEVĖŽIO ALFONSO LIPNIŪNO PROGIMNAZIJOS MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ VIZITAS

Gegužės 31 d. Kauno šv. Kazimiero progimnaziją aplankė svečiai iš Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos. Aktyviausius progimnazijos mokinius lydėjo mokytoja Dainora, sesuo Kristina ir socialinė pedagogė Vaida. Tai pirmasis Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos mokinių vizitas mūsų progimnazijoje. Ta proga direktorė Palmira Talijūnienė pasirašė abiejų progimnazijų bendradarbiavimo sutartį. Nuo šiol progimnazijos tampa partnerėmis.

Nekantriai laukėme šio susitikimo. Mūsų progimnazijos mokinių tarybos nariai pasitiko svečius ir ne tik parodė įdomias bei išmanias progimnazijos erdves, bet ir kartu pažaidė interaktyvius žaidimus, atsipalaidavo Relaksacijos erdvėje, supažindino su Išmaniosiomis, Robotikos klasėmis. Valanda ekskursijos prabėgo labai greitai. Tada visi susibūrėme Aktų salėje, kur pasivaišinome arbata ir saldėsiais.

Išlydėdami svečius nusifotografavome prisiminimui. Manome, kad ši užsimezgusi draugystė bus naudinga abiems įstaigoms, kadangi savo veiklos filosofija, vertybėmis, net ir mokinių skaičiumi, esame labai panašios.