PENKTOKŲ „ŠIMTADIENIS“

Progimnazijos penktokai buvo pakviesti minėti savo „100 dienų kaip aš PENKTOKAS“ sukaktį. Aštuntokai, vyriausieji mokiniai, padedami klasių vadovių Audronės ir Kristinos, kruopščiai ir išradingai kūrė užduotis, kad penktokams būtų galimybė parodyti ne tik žinias ir sumanumą, bet ir klasės draugiškumą bei bendradarbiavimą. Penktokus pasitiko „Kietojo riešutėlio“ ir „Žodis ne žvirblis“ loginės bei kūrybinės užduotys; „Tyliajame rate“ ir „Skambančių žodžių“ erdvėse reikėjo sutelktumo ir įsiklausymo į vienas kitą, o „Menų mūzos“ ir „Iššūkis tingėjimui“ užduotims prireikė lankstumo bei kūrybiškumo. Užduočių metu penktokai turėjo puikią progą susipažinti su įvairiomis mokykloje įrengtomis edukacinėmis erdvėmis. Ne mažiau svarbi šventės akimirka buvo penktoko priesaika. Vieni drąsiai, kiti neryžtingai, treti labai droviai, tačiau visi iki vieno kartojo priesaikos žodžius ir tapo tikrų tikriausiais mokyklinio krikšto paženklintais mokiniais. Priesaiką vainikavo citrinos, kaip ištvermės ir gyvybės simbolis, bei simbolinės atminimo dovanėlės!

Paskelbta 2021-12-19