PROGIMNAZIJOS LEGO ROBOTŲ VARŽYBOS

2017 m. gruodžio 18 d. Kauno šv. Kazimiero progimnazijoje vyko Lego robotų varžybos, kurių tikslas – skatinti mokinius domėtis intelektualiomis valdymo sistemomis, robotika.

Robotikos varžybas stebėjo ir teisėjų komisijoje dirbo mūsų progimnazijos mokinės tėvelis, kompiuterinių žaidimų kūrėjas Aras Pranckevičius. Jis trumpai vaikams papasakojo apie savo įdomų ir intelektualų darbą.

Varžybose dalyvavo Robotikos būrelio mokiniai, kurie sudarė 4 komandas. I komanda – SuperPro ir jos nariai: Milgedas Rimkevičius, Justas Gailevičius, Erikas Pašiūnas, Paulina Petrylaitė; II komanda – RobotTeam ir jos nariai: Domantas Tilinga, Paulius Kemzūra, Mantas Volkavičius, Vilius Smalskas; III komanda – DragonLore ir jos nariai: Paulius Stankus, Justinas Daunaravičius, Tomas Stankevičius, Orestas Buntis; IV komanda – Mindstorms ir jos nariai: Nedas Garalevičius, Rokas Šapalas, Domantas Ruseckas, Deivydas Valiukas. Komandos varžėsi „Greičio“, „Juodosios linijos“, „Sumo“ rungtyse.

Sėmingiausiai pasirodė DragonLore komanda ir jos nariai Paulius Stankus, Justinas Daunaravičius, Tomas Stankevičius, Orestas Buntis.

Mokinius varžyboms paruošė IT mokytoja ir būrelio vadovė Vilma Plutienė