PROJEKTAS „SVEČIUOSE PASAKA“

Lapkričio mėnesį mūsų progimnazijoje vyko projektas „Svečiuose pasaka“, kurio tikslas plėsti mokinių, komunikavimo, meninę, socialinę kompetencijas. Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai su mokytoja A. Aleksandravičiene žaismingai vaidino pasaką „Vilkas ir ožiukai“. Logopedė – specialioji pedagogė R. Mirauskienė kartu su mokinukais linksmai vaidino pasaką, „Ropė“, kurioje dalyvavo mokytoja Asta ir mokinės Viltės mama.  3a klasės mokiniai su mokytoja L. Petrauskaite išradingai inscenizavo eiliuotą pasaką „Jaučio trobelė“. Pradinių klasių mokytojos E. Žukauskienė ir M. Stakauskienė mokyklos kieme prie plačiaskarių eglių kvietė žiūrovus pažiūrėti pasaką „Varna ir sūris“. 2a klasės mokiniai su mokytoja Dž. Valiukiene su nuotaikingais muzikaliais intarpais suvaidino pasaką „Kaip vilkas užsimanė duonos išsikepti“. Projektą vainikavo renginio dalyviams parengta staigmena  – spektaklis be repeticijos. Natūralioje scenoje pirmąjį kartą mažiausieji aktoriai su mamytėmis, mokytojomis, logopede kūrybingai ir smagiai vaidino spektaklį „Pirštinė“. Projektas „Svečiuose pasaka“ dalyviams suteikė kūrybinį, pažinimo, bendravimo, bendradarbiavimo džiaugsmą ir netikėtų atradimų!
Rūta Mirauskienė, logopedė – specialioji pedagogė ekspertė