ŠALIES PROJEKTAS „GIMINĖS MEDIS -2017“

Progimnazijos  mokinės Danielė Bartninkaitė ir Eva Ivanauskaitė  lapkričio 28 d. dalyvavo Kauno tautinės kultūros centre vykusioje šalies mokinių projekto „Giminės medis“ apibendrinamojoje konferencijoje ir laureatų apdovanojimuose. Mokinės  respublikiniam konkursui pristatė savo kūrybinius darbus tema „Giminės medis“ bei  „Šeimos relikvija ir fotografija“. Mokinėms projektui ruoštis padėjo mokytojos A. Bartninkienė ir D. Jakučionienė.

Konferencijoje dalyvavo knygos „Iš praeities versmės“ autorė, Bajorų sąjungos narė,  Kristina Savickytė-Giedraitienė, kuri pastebėjo D. Bartninkaitės darbą „Šeimos relikvija“ ir įvertino Padėkos raštu.

Projekte dalyvavo ir savo darbus pristatė 80 moksleivių iš įvairių Lietuvos miestų.

Lietuvių kalbos mokytoja A. Bartninkienė

foto foto1