ŠEŠTOKAI – MAŽIEJI MOKYTOJAI!

Šeštokai – mažieji mokytojai! Net keturiose skirtingose klasėse 6a kl. mokinė Goda pasakojo mažiesiems draugams-pradinukams, kokią reikšmę jos gyvenime užima skaitomos knygos. Tai ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir žodyno turtinimas, vaizduotės bei kūrybiškumo ugdymas. Pamokoje mokinė pristatė paskutinę perskaitytą knygą „Tarp pilkų debesų“ – papasakojo apie skaudų Lietuvai istorinį laiką, žavėjosi knygos veikėjų stiprybe. Šiandien prie Godos prisijungė ir 6c kl. mokinys Lukas, kuris taip pat pasidalino jaunojo skaitytojo patirtimi. Mažieji įdėmiai klausėsi vyresniųjų, pateikė įvairiausių klausimų, ketvirtokai patys pasidalino skaitytų knygų akimirkomis ir prisiminimais. Puiki patirtis šeštokams, o mažiesiems – galimybė mokytis iš vyresniųjų.

Lietuvių kalbos mokytoja Audronė

Paskelbta 2022-10-13