SŪRI PAMOKA

Rugsėjo 6 dieną Kauno šv. Kazimiero progimnazijos trečiokai dalyvavo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinėje programoje Druskininkuose „Sūrus amatas“. Tai aktyvi, kūrybiškai profesionali edukacija su druska, kuria vedė Aušra ir Tauras Česnulevičiai.  Edukacijos metu mokiniai sužinojo, iš kur kilęs Druskininkų pavadinimas, kodėl būtent Druskininkuose išsiveržė mineralinės versmės.

Praktinėje edukacinės pamokos dalyje mokiniai ne tik galėjo paliesti unikalius druskos kūrinius, bet ir buvo mokomi dirbti su druska bei pajusti kūrybos džiaugsmą.

Vaikams didžiausią įspūdį paliko: labai daug druskos, daug veiksmo, fantazijos kuriant galimybė bei pačių sukurti „druskinukai“.