SUSITIKIMAS SU REBEKA UNA

Pakviesti lietuvių kalbos mokytojos mūsų mokyklos 7a ir 7b klasių mokinių grupė  apsilankė vaikų literatūros muziejuje, kur vyko  susitikimas su rašytoja Rebeka Una. Rašytoja papasakojo, kaip gimė idėja rašyti vaikams ir jaunimui. Pristatė paaugliams  sukurtą bei jau kelis kartus išleistą  knygą „Atjunk“. Šioje knygoje pasakojama apie keturiolikmetę mergaitę, vardu Gryta, apie jai iškylančius sunkumus prisitaikant steriliai išvalytame pasaulyje bei patirtus nuotykius.

Rašytoja  Rebeka Una taip pat pristatė neseniai išleistą knygą „Gyvažmogis“, kuri yra knygos „Atjunk“ tęsinys. Mokiniai po renginio galėjo nusipirkti rašytojos kūrinį su jos autografu.

Auksė Ramonaitė, 7b klasės mokinė