TALENTŲ ŠOU

Birželio 3 dieną mūsų progimnazijoje vyko „Talentų šou“ šventė. Joje dalyvavo 1-7 klasių mokiniai. Talentų išvydome labai įvairių: lankstymas iš popieriaus, piešimas, šokiai (baletas, gatvės šokiai, sinchroniniai šokiai), gimnastika. Daug mokinių pademonstravo savo muzikinius talentus. Skambėjo dainos – tiek solo, tiek duetai…Visi buvo sužavėti pačių mažiausių – pirmokėlių drąsa ir iškalba. Juk jiems reikėjo patiems pristatyti savo talentą. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais. Vertinimo komisija, kurią sudarė iš mokytojai ir 2 mokiniai, talentingiausiu šių metų mokiniu pripažino septintoką Kristupą Bankietą, kuris virtuoziškai grojo gitara. Manome, kad šis renginys turėtų tapti tradiciniu, nes skatina vaikų kūrybiškumą, sceninę išraišką, gebėjimą nebijoti scenos, pasitikėjimą savo jėgomis ir išskirtinumu. Ačiū visiems jauniesiems talentams!

Konkurso organizatorės – anglų kalbos mokytoja Asta Macežinskienė ir muzikos mokytoja Eglė Grybienė