TARPTAUTINĖ ATVIRUKŲ VIRTUALI PARODA „LAIŠKAS MANO SVAJONEI“

Gruodžio 3 d. įvyko tarptautinė priešmokyklinio ugdymo ir bendrojo ugdymo įstaigų ugdytinių kūrybinių atvirukų virtuali paroda „Laiškas mano svajonei“, skirta Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti, kurią organizavo Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyrius, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno šv. Kazimiero progimnazija. Parodos tikslas – puoselėti ugdytinių vertybines nuostatas, plėtojant komunikavimo, socialinę ir meninę kompetencijas. Virtualioje parodoje dalyvavo mūsų progimnazijos mokiniai Titas Golubovas, Viktorija Joana Matrone, Radvilė Gečiūtė. Mokiniai ne tik piešė laiškus savo svajonei, bet ir išsakė, užrašė savo mintis. Parodos dalyviai apdovanoti padėkos raštais.
Tegul išsipildo visos Jūsų svajonės!
Rūta Mirauskienė, logopedė – specialioji pedagogė ekspertė
25346630_1668419483196374_2123694972_o