TARPTAUTINIS INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ KONKURSAS „BEBRAS“

Džiaugiamės, kad tarptautiniame informacinių technologijų konkurse „Bebras“ labai sėkmingai pasirodė Kauno šv. Kazimiero progimnazijos mokiniai. Ketvirtokas Titas Urbutis užėmė 3 vietą tarp Kauno miesto bendraamžių ir 7 vietą – tarp šalies bendraamžių. Šeštokas Tomas Birgeris buvo antras tarp Kauno miesto mokinių ir  šešioliktas tarp šalies mokinių. Sveikiname juos!

Taip pat puikius rezultatus parodė ir į geriausių Kauno miesto mokinių dvidešimtuką pateko aštuntokės Dominyka Jurgilaitė bei Agnė Rumšaitė, šeštokai Vilius Birgeris bei Joana Gaidamavičiūtė, ketvirtokai Elijus Asadauskas bei Milgedas Rimkevičius, trečiokas Justas Gailevičius, antrokai Erikas Pašiūnas bei Evita Komaitė, pirmokas Kristupas Beržaninas.

Mokinius konkursui parengė mokytoja Vilma Plutienė