TARPTAUTINIS PIEŠINIŲ KONKURSAS „BALTASIS RAITELIS“

Mūsų progimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo tarptautiniame vaikų ir jaunimo piešinių konkurse ,,Baltasis raitelis“. Konkursas buvo skirtas 500-osioms LDK kariuomenės pergalės prie Polocko ir Šv. Kazimiero stebuklo metinėms. Konkursą organizavo Šv. Kazimiero ordino Kauno komtūrija ir Lietuvos Šv. Kazimiero provincijos Kauno Šv. Jurgio konventas.
Konkurse dalyvavo 184 autoriai iš 41 ugdymo įstaigos iš Lietuvos ir užsienio šalių. Sulaukta dalyvių iš Baltarusijos, Vokietijos, Austrijos, Airijos.
Mokiniai įvairiai interpretavo šį istorinį ir religinį įvykį. Panaudojo įvairias kūrybos technikas ir išraiškos priemones. Laureato diplomu ir prizais buvo apdovanota Karolina Averkaitė (8a kl.). Padėkomis apdovanoti M. Bartulytė, L. Lee, G. Stankūnaitė, V. Laurinaitytė (6a kl.), D. Milenytė, M. Blaževičius, U.Stundžytė, A. Mikalauskaitė, M. Pleskevičiūtė, K. Arlauskaitė (5a kl.), E. Ivanauskaitė, G.Cybaitė, M. Tamulaitytė (7a kl.). Mokinius konkursui paruošė mokytojas A. Augustis.
Tarptautinio vaikų ir jaunimo piešinių konkurso ,,Baltasis raitelis“ kūrinių paroda buvo eksponuojama Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje. Su jaunųjų kūrėjų kūryba galėjo susipažinti gausūs lankytojai, dalyvaujantys Kauno Hanzos dienose 2018. Buvo išleistas konkurso katalogas. Šiuo leidiniu  buvo apdovanoti konkurso laureatai ir jų mokytojai.
Konkurso iniciatorius ir konkurso katalogo autorius Aidas Augustis, dailės mokytojas ekspertas
uy (1)