UŽSIENIO KALBŲ KONFERENCIJA „MES – EUROPIEČIAI“

Birželio 5 d.  progimnazijoje vyko užsienio kalbų konferencija „Mes – europiečiai“. 6-8 klasių mokiniai pristatė vaizdo pranešimus vokiečių, rusų ir anglų kalbomis. Įdomius, informatyvius ir vaizdingus pranešimus anglų kalba parengė 6a klasės mokiniai Rugilė Jarmalavičiūtė, Gustė Stankutė, Emilis Varžgalys, Nedas Garalevičius bei aštuntokė Eva Ivanauskaitė. Rusų kalba pranešimus skaitė aštuntokai Eva Ivanauskaitė, Rytė Jančiukaitė, Kornelija Soblytė, Rėjus Paulauskas bei septintokas Marius Klapatauskas, o vokiečių kalba – šeštokė Gustė Markevičiūtė.

Mokiniai šią konferenciją įvardino kaip reikalingą ir naudingą, leidžiančią patobulinti savo viešojo kalbėjimo gebėjimus bei užsienio kalbos vartojimo kompetencijas.

Konferenciją organizavo užsienio kalbų mokytojos N. Sucharukovienė, D. Mikalauskienė, R. Jazukevičienė, A. Macežinskienė.