VOKIEČIŲ KALBOS DIENA ŠV. KAZIMIERO PROGIMNAZIJOJE

2017 metų spalio 16-20 dienomis visoje Lietuvoje jau antrą kartą vyksta Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“. Mūsų progimnazija taip pat prisijungė prie šios gražios iniciatyvos. Pirmadienį, spalio 16 dieną mokykloje skambėjo vokiškos dainos, mokiniai dalyvavo viktorinoje apie Vokietiją, rengė plakatus. O patys mažiausieji – priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai kartu su savo draugu Kiškiu Hansu piešė Vokietijos vėliavą ir aplankė stendų parodą.

Vokiečių kalbos dienų iniciatoriai: Vokietijos ambasada Lietuvoje, Goethes institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) bei Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).

Informacinis rėmėjas – LRT. Rėmėjas – UAB „LIDL Lietuva“.

Daugiau informacijos apie renginius visoje Lietuvoje: www.vokiskai.lt, www.facebook.com/vokiskai.lt

Vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė