VOKIEČIŲ KALBOS DIENA ŠV. KAZIMIERO PROGIMNAZIJOJE

Jau trečius metus Lietuvoje minimos Vokiečių kalbos dienos įgauna pagreitį ir juoda – raudona –auksu vilnija per švietimo ir kultūros įstaigas. Tradicine tapusi spalio savaitė  skatina domėtis Vokietijos kalba ir kultūra, gilina tarpinstitucinį bendradarbiavimą, moko integruoto ugdymo ir kūrybiškumo.

Mūsų progimnazija taip pat prisijungė prie kasmetinės „Ö kaip vokiškai?“ iniciatyvos. Spalio 24 dieną vokiečių kalbos besimokantys 6a ir 8a klasių mokiniai dainavo vokiečių kalbos himną, dalyvavo viktorinoje apie Vokietiją, rengė plakatus. Patys mažiausieji – priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai piešė savo draugą Kiškį Hansą, o lankantys vokiečių kalbos būrelį – rašė pirmuosius išmoktus vokiškus žodžius.

Vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė