Foto Galerijos 2017

2017-09-01 Rugsėjo pirmoji

Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią.

2017-06-10 Super vasara

Super vasara

2017-06-08 Mazasis olimpinis kaimelis 4

Paskutinioji stovyklos „Mažasis Olimpinis kaimelis“ diena prasidėjo Mažosiomis Olimpinėmis žaidynėmis S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione. Į žaidynes atvyko ir Jonavos pradinės mokyklos bei Utenos Krašuonos progimnazijos mokiniai, kurie buvo šio projekto partneriai ir visas dienas dalyvavo analogiškoje stovykloje savo mieste. Mažųjų Olimpinių žaidynių dalyvių laukė penkios senovės Graikijos Olimpinių žaidynių rungtys: 1 stadijo (vaikai bėgo šiek tiek mažiauJ) bėgimas, ieties ir disko metimai, šuolis į tolį iš vietos su svarmenimis bei „sutrumpintas“ Maratonas.  Po stovyklos dalyvių parado prasidėjo varžybos. Metimų rungtį mokiniams organizavo Barselonos olimpinių žaidynių dalyvė ieties metikė Teresė Nekrošaitė bei perspektyviausios šios rungties jaunosios Lietuvos lengvaatletės. Vaikai labai atkakliai varžėsi visose rungtyse ir pademonstravo puikius rezultatus. Tačiau varžybų tikslas nebuvo nugalėti. Visi vaikai nugalėjo, nes dalyvavo puikiame renginyje. Žaidynių pabaigoje vaikų laukė siurprizas. Kartu su mūsų stovyklautojais maratoną bėgo ir Atėnų Olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtoja Austra Skujyte. Greitesnieji nemažą distancijos dalį bėgo drauge su garsiąja sportininke. Vaikams tai paliko neišdildomą įspūdį. Finišavus tiek Austrai Skujytei, tiek visiems Mažųjų olimpinių žaidynių dalyviams buvo įteikti stovyklos kūrybinėse dirbtuvėse pagaminti Alymedžio vainikai.

Po žaidynių visų trijų mokyklų mokiniai grįžo į mūsų progimnaziją, papietavo ir galėjo susipažinti su šaudymo iš lanko sporto šaka, kurią vaikams pristatė svečiai iš Utenos. Po linksmų pramogų mažiesiems olimpiečiams reikėjo pademonstruoti savo žinias viktorinoje apie Olimpines žaidynes. Viktorinoje mokiniai pasirodė puikiai – beveik visi klausimai ir užduotys buvo įveiktos greitai ir sėkmingai. Tada kiekviena mokykla pristatė savo kūrybinių dirbtuvių veiklas: vieni dainavo, kiti šoko. Žiūrėjome kiekvienos mokyklos sukurtus filmukus apie šią stovyklą. Kokia šventė be torto: stovyklos dalyvių laukė įspūdingas tortas, papuoštas olimpiniais žiedais. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Olimpinio švietimo programų direktorė Vita Balsytė visiems stovyklos dalyviams įteikė stovyklos sertifikatus ir pažadėjo, kad ir kitais metais į stovyklą „Mažasis Olimpinis kaimelis“ vaikus vėl pakvies.

Tad puikiai praleidę keturias stovyklos dienas, išmokę draugiškumo, pagarbos, patobulėję, pasisėmę įkvėpimo atsisveikinome iki kitų metų!

2017-06-07 Mazasis olimpinis kaimelis 3

Trečiąją „Mažojo Olimpinio kaimelio“ dieną mokiniai pradėjo kūrybinėse dirbtuvėse. Iškart po jų išvykome į pramogų centro „Akropolis“ ledo areną, kur susitikome su draugais iš Jonavos pradinės mokyklos. Vaikai turėjo galimybę pasimokyti čiuožti ant ledo, susipažinti su profesionaliais dailiojo čiuožimo meistrais Deividu Kizala ir Goda Butkute. Sportininkai ne tik parodė mokiniams sudėtingus dailiojo čiuožimo elementus, pamokė čiuožimo technikos, bet ir pabendravo su mokiniais bei papasakojo, koks sunkus ir ilgas kelias į sportines aukštumas.

Atsisveikinę su jonaviškiais ir sportininkais stovyklos dalyviai išvyko į Lietuvos Krepšinio Aademijos organizuojamą treniruotę. Joje vaikai buvo mokomi krepšinio pradmenų, susipažino su jaunesniais krepšinio stovyklos dalyviais ir aktyviai praleido laiką! Grįžę į mokyklą papietavome, o pasisotinę mažieji olimpiečiai žaidė komandos formavimo ir judrumą lavinančius žaidimus. Po visų veiklų stovyklautojai aptarė trečiąją stovyklos dieną, diskutavo apie Tobulėjimo vertybę. Visi drauge nutarėme, kurie stovyklos dalyviai labiausiai patobulėjo – jiems buvo įteikti tobulėjimo ženkleliai.

2017-06-06 Mazasis olimpinis kaimelis-2

2017-06-06 Mazasis olimpinis kaimelis-2

2017-06-06 Daktaras Kripstukas

2017-06-06 Daktaras Kripstukas

2017-06-05 Mazasis olimpinis kaimelis 1

2017-06-05 Mazasis olimpinis kaimelis 1

2017-06-02 Olimpinis kaimelis4

2017-06-02 Olimpinis kaimelis4

2017-06-02 Olimpinis kaimelis 6

2017-06-02 Olimpinis kaimelis 6

2017-06-01 Olimpinis kaimelis

Olimpinis kaimelis

2017-06-1 Olimpinis kaimelis

2017-06-1 Olimpinis kaimelis

2017-1