VIKTORINA „IRKIS Į GILUMĄ“

Sausio 18 d. Kauno šv. Kazimiero progimnazijos ketvirtokų atstovai Povilas Kilšauskas, Rosita Pupelytė, Viltė Mikalauskaitė, Gabija Puikytė ir Roberta Lukoševičiūtė dalyvavo Šv. Dvasios (Šilainių) bažnyčioje vykusioje kasmetinėje ketvirtokų tikėjimo žinių patikrinimo viktorinoje „Irkis į gilumą“.

Mūsų komanda varžėsi su penkių mokyklų komandomis. Nenusileidę išradingumu ir žiniomis mūsų Kazimieriečiai įgijo naujos patirties, gerų emocijų ir pelnė Linksmiausios komandos nominaciją.

Tikybos mokytoja Kristina Ališauskienė

SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJU VIRGIU ŠIDLAUSKU

Jau vienuolikti metai mūsų progimnazijos mokiniai dalyvauja Metų knygos rinkimuose. Gruodžio mėnesį pradinių klasių mokinius supažindinome su penkiomis  knygelėmis vaikų kategorijoje. O sausio 11 dieną Informaciniame centre 3 ir 4 klasių mokiniai susitiko su vienos iš tų knygelių – „Ulfas ir stebuklinga barzda“ autoriumi Virgiu Šidlausku. Rašytojas mokė piešti knygos personažus, skaitė ištraukas, pritardamas gitara dainavo paties sukurtas dainas apie knygelės veikėjus. Mokiniai linksmai dainavo drauge, plojo ir kojomis trepsėjo į taktą. Renginio pabaigoje vaikai galėjo įsigyti knygelių su autoriaus autografu.

Progimnazijos bibliotekininkės

IMG_20180111_120913 IMG_20180111_134732

TARPTAUTINIS PROJEKTAS „DRAUGYSTĖS PYNĖ“

Gruodžio mėn.  mūsų  progimnazijos mokiniai Radvilė Gečiūtė, Karina Bivainytė, Deimantė Veličkaitė, Orestas Buntis ir Milgedas Rimkevičius  dalyvavo tarptautiniame projekte „Draugystės pynė“. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija ir lopšelis-darželis ,,Sakalėlis“ buvo papuošti 2859 mokinių sukurtomis rankutėmis, kurios kvietė vaikus draugauti, prasmingai veikti kartu, priimti vienas kito skirtumus, apkabinti, mylėti…