TECHNOLOGIJŲ KŪRYBINIAI PROJEKTAI

Net ir ugdymui vykstant nuotoliniu būdu, mūsų progimnazijos mokiniams kūrybiškumo nestinga! Jie, padedami technologijų mokytojos Inos Andrulienės, sukūrė įdomius projektinius darbelius. 5-7 klasių mokiniai naudodami paprasčiausią struktūrinę medžiagą (popierių) „papje mašė“ technika gamino karnavalines kaukes bei žaislą – žirafą. Kūrinius mokiniai dekoravo ne tik guašu arba akrilu, tačiau ir pačių pasigamintais natūraliais dažais iš juodos arbatos, burokėlių sulčių ir kt.. Aštuntokai, naudodami kartoną ir plastiką, pagal savo atliktus brėžinius, konstravo namelio maketą. Pasigrožėkime kartu!

VIRTUALUS KINO VAKARAS

Šaltą antradienio vakarą  Kauno šv. Kazimiero progimnazijos mokinių tarybos nariai pakvietė visą bendruomenę į Kino filmo vakarą nuotoliniu būdu Office365 Teams aplinkoje.  Mokiniai su šeimos nariais jaukiai susibūrė prie ekranų žiūrėti 2020 metų kino filmą „Enola Holms“. Po kino seanso visi norintys galėjo dalyvauti Mokinių tarybos Quiz programėle parengtoje viktorinoje ir dar kartą permąstyti matyto filmo siužetą, veikėjų charakterius, deklaruojamas vertybes.
Visi renginio dalyviai pasidžiaugė, nors ir virtualia, bet prasminga ir kūrybinga bendryste.

Progimnazijos mokinių taryba