Svajonėms – sparnų!
Tikslams – aukščio!
Siekiams – ryžto, atkaklumo ir ištvermės!
Pradėjimams – kūrybiškumo ir sėkmės!
Žmogiškos laimės, džiaugsmo ir sveikatos!
Jaukaus ir prasmingo Kūčių vakaro, stebuklais kvepiančių šv. Kalėdų!
Nuoširdžiai
Bendruomenės vardu –
Palmira, direktorė

Ukmergės kraštotyros muziejuje

Gruodžio 21 d. 8a, 8b ir 6a klasių mokiniai vyko į kalėdinę edukacinę išvyką. Ukmergės kraštotyros muziejuje dalyvavo edukacijoje ,,Kalėda, kalėda”, kurios metu susipažino su senoviniais Advento ir Kalėdų papročiais ir tradicijomis, pasigamino kalėdinį žaisliuką. Žiemišku keliu pasiekė prezidento A. Smetonos dvarą Užugiryje. Ekskursijos metu sužinojo, kad prezidentas jį gavo dovanų 60-mečio proga, kad čia atvažiuodavo ilsėtis vasarą, pasodino didelį sodą ir įkūrė pavyzdinį ūkį. Labai mylėjo šią vietą, visai netoli nutolusią nuo jo gimtinės. Palikę baltose pusnyse pasislėpusį dvarą ir Lėnio ežerą, pasuko link Užulėnio kaimo mokyklos (dabar muziejus), kurią gimtojo kaimo žmonėms padovanojo prezidentas. Čia dalyvavo smagioje edukacijoje-išmėgino senovines rašymo priemones, išsiaiškino, kas tarpukario mokykloje buvo vadinama ,,boksiuku”, ,,pasimatavo” tų laikų mokyklinį suolą, apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas. Šiek tiek pavargę, bet pilni įspūdžių grįžo namo. Istorijos mokytoja Daiva ir anglų kalbos mokytoja Asta

ADVENTO VAKARAS

„Kiekvieną vakarą, kai naktis apgaubia žemę, lange sužaižaruoja švieselė. Jaukiam kambaryje, atvertus pasakų knygą, atsiveria raidžių pasaulis, pilnas pamokančių istorijų…”
Advento vakarą keliavome į Sniego karalienės ledo rūmus, nerimavome dėl Kajaus ir Gerdos, klausėmės Žiniuonės pranašystės, širdį virpino Rožių išmintis…
„Nors Sniego karalienės sudužusios širdies šukės dar kartais papuola į vienišų žmonių širdis, bet jas visada apsaugo MEILĖ. Nes gerumas ir meilė artimam žmogui – visada buvo, yra ir bus pati stipriausia galia pasaulyje!”
Nuoširdus AČIŪ visiems spektaklio-miuziklo aktoriams, vaizdo ir garso operatoriams, idėjos autorei ir režisierei pavaduotojai Filomenai, šokių mokytojai Anetai, muzikos mokytojams Aurelijai ir Tomui, dorinio ugdymo mokytojai Kristinai!

KALĖDINIO KONKURSO LAUREATAI!

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tapome Kauno miesto mokyklų kalėdinės puošybos konkurso „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!” 2022 LAUREATAIS!
Nuoširdžiai dėkojame visiems – Tėveliams, Mokytojams, Mokiniams – už mokykloje sukurtą jaukumą ir grožį!

Paskelbta 2023-02-17

NEBYLUS ŽVAIGŽDŽIŲ ŠNABZDESYS

„Ar kada nors jautėte angelo kvapą švelniame vėjelyje?
Ašarą lyjant lietui?
Ar girdėjote šnabždesį tarp lapų ošimo?
Ar Jus bučiavo vieniša snaigė?
Gamta – mėgstamiausia angelų slėptuvė…“
(Carrie Latet)
Nuoširdus AČIŪ visiems – Tėveliams, Mokytojams, Mokiniams – už mokykloje sukurtą jaukumą ir grožį, belaukiant Šv. Kalėdų stebuklo!
Ypatingas AČIŪ kompozicijos „Nebylus žvaigždžių šnabždesys“ idėjos autorei ir kūrėjai mokytojai Drąsutei! Dėkojame mokytojoms Aurelijai G. ir Linai G.!
„Galbūt toks ir yra gyvenimas – akies ir žvaigždės mirksnis…“
(Jack Kerouac)

Paskelbta 2022-12-03

KINGS LYGOS ČEMPIONAS!

KINGS lygos projekte puikiai pasirodė mūsų progimnazijos mokinys Kristupas. Anglų kalbos mokomajame dalyke jis tapo nugalėtoju! Džiaugiamės Kristupo pasiekimais!
🥇 Daugiau informacijos apie rudens semestro KINGS LYGĄ: https://kings.lt/page/lyga

Paskelbta 2022-12-03

STEAM PROTŲ MŪŠIS

Lapkričio 29 d. Kauno „Santaros“ gimnazija  organizavo STEAM protų mūšį miesto gimnazistams. Į šį renginį buvo pakviesti ir mūsų progimnazijos aštuntokai, kurie savo socialinių, gamtos mokslų, matematikos ir menų žiniomis nenusileido vyresniems gimnazistams.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šioje viktorinoje Justas Gailevičius, Domantas Tilinga, Orestas Buntis, Tautvydas Kalvinskas bei Matas Davalga laimėjo pirmą vietą!

Paskelbta 2022-11-29

MUILO BURBULŲ MAGIJA

Lapkričio 24 dieną 1b klasėje vyko netradicinė STE(A)M laboratorijos pamoka. Vaikams pamoką vedė du šaunūs 3c klasės mokiniai Markas ir Lukas! Trečiokai pirmokus mokė pasigaminti muilo burbulus! Ši patirtis trečiokams jau ne pirma – todėl pamoka pavyko puikiai. Mokytojos Aušra ir Rūta šį kartą buvo tik jaunųjų mokytojų padėjėjos, o pirmokai, padedami vyresnėlių, pasigamino muilo burbulų tirpalą ir pripūtė šimtus burbuliukų. Buvo smagu! Bendradarbiaudami vaikai įgijo pasitikėjimo ne tik savimi, bet kitais!

Paskelbta 2022-11-27

SPEKTAKLIS „DANGUS GRIŪVA“

Lapkričio 22 d. sulaukėme svečių – lopšelio/darželio „Klumpelė” vaikų ir jų auklėtojų! Mažuosius bičiulius pakvietėme stebėti pasakos „Dangus griūva” inscenizacijos, kurią sukūrė vyresniųjų klasių mokiniai!

Draugystė džiugina!

Paskelbta 2022-11-27