PAMOKA LIETUVOS BANKO RŪMUOSE

Penktadienio popietę 5b klasės mokiniai kartu su klasės vadove turėjo išskirtinę progą pasivaikščioti po vieną įspūdingiausių tarpukario Lietuvos pastatų Kaune. Istoriniai Lietuvos banko rūmai duris atvėrė 1928 m., o šiandien mokiniai turėjo galimybę susipažinti su jame sukaupta meno kolekcija, grožėtis nuostabiais sietynais, apžiūrėti net tris tonas sveriančias banko saugyklos duris, apsilankyti pirmojo Lietuvos ministro pirmininko A. Voldemaro 8 kambarių bute, pamatyti, kaip atrodo supakuoti 500000 eurų, o posėdžių salėje gidė paaiškino, kaip atpažinti suklastotus banknotus. Ekskursijos pabaigoje senojoje bibliotekoje penktokai pasidalino įgyta patirtimi.

EDUKACINĖ PROGRAMA „KAIP PAGAMINTI MUILĄ“

Sausio 23 d. mūsų progimnazijoje viešėjo Visuomeninės sveikatos centro edukatorė, kuri ketvirtų klasių mokiniams suorganizavo meno terapijos edukacinę veiklą „Muilo gaminimas“. Muilas buvo ne bet koks! Reikėjo pasirinkti formelę, kaitinti masę, parinkti kvapą, spalvą, papuošti muilą. Visi džiaugėsi savo rankomis pagamintu trijų sluoksnių, gražios formos, kvapniu muilu. Nuostabu, kai pats moki pasigaminti muilą!

PRASMINGA EDUKACIJA

Kaip teigia burnos higienistė Giedrė Stonkuvienė, „Edukuoti – viena mėgstamiausių mano profesijos krypčių! Vaikai imlūs, gerai nusiteikę, žingeidūs!“ Šįkart Giedrė aplankė mūsų progimnazijos 2a klasės mokinukus!
Dėkojame Giedrei už prasmingą edukaciją vaikams! Ačiū Tomo mamai Agnei M. už iniciatyvą!

TARPTAUTINIS PROJEKTAS „KARTU PASKAITYKIM KNYGELĘ“

Sausio 16 dieną progimnazijos pradinukai prisijungė prie tarptautinio projekto „Kartu paskaitykim knygelę“. Vaikai kartu su savo mokytojomis skaitė Evelinos Daciūtė knygelę „Laimė yra Lapė“. Tai buvo iššūkis, bet per savaitę vaikai jį įveikė…knyga perskaityta!
Kiekvienas perskaitytas knygos puslapis palietė pradinukų širdis. Diskutuota apie draugystę, atradimo džiaugsmą ir praradimo liūdesį, apie tai, kodėl gera būti dosniu. Užvertę paskutinį knygos puslapį vaikai lipdė, lankstė, piešė oranžinę LAIMĘ. Savaitė baigėsi su šypsenomis veiduose.

UŽSIIMK JOGA SU SVEIKATIADA

Užsiimk joga su Sveikatiada!
1b klasės mokinukus ir jų mokytoją Aušrą pažvelgti į nuotaikingą jogos pasaulį bei priimti respublikinio projekto Sveikatiada iššūkį „Užsiimk joga su Sveikatiada“ paskatino direktorės pavaduotoja ugdymui Filomena. Užsiėmimo metu vaikai tobulino taisyklingos laikysenos, pusiausvyros, ištvermės, lankstumo, koordinacijos bei taisyklingo kvėpavimo įgūdžius. Judrieji pirmokai mokėsi ne tik koncentruoti dėmesį, bet ir tinkamai atsipalaiduoti. Jogos pamokoje vaikai patyrė daug džiugių emocijų!

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Laisvės gynėjų dieną diskutavome apie skausmą, viltį ir laisvę. Plazdant žvakių liepsnelėms, prisiminėme istorines akimirkas, kai Lietuvai teko pasirinkti. Ir ji pasirinko – Laisvę ir Teisę  kurti orią ir savarankišką valstybę!