KINGS OLIMPIADOS KOMANDA APDOVANOJO ŠAUNIAUSIUS PROGIMNAZIJOS MOKINIUS

Kaip ir kiekvieno KINGS semestro pradžioje, taip ir šį rudenį, Tarptautinės olimpiados KINGS komanda lanko pavasario semestro finalų dalyvius aktyviausiose Lietuvos mokyklose ir jiems įteikia finalistų diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygį!

KINGS komanda aplankė ir mūsų progimnaziją bei pasveikino mokinius ir juos ruošusius mokytojus su pavasario semestro pasiekimais, apdovanojo juos diplomais bei padėkomis! Didžiuojamės mūsų progimnazijos mokiniais, sėkmingai dalyvavusiais pavasario semestro KINGS olimpiadose bei mokytojais, paskatinusiais ir padėjusiais savo mokiniams žengti naujų žinių link. Tikimės, jog šį semestrą prie mūsų progimnazijos vardo garsinimo prisijungs dar daugiau gabių ir šaunių mokinių!

Matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vilma Plutienė