KONFERENCIJA „GYVENIMO KELIO PASIRINKIMAS VARTOTOJIŠKOJE VISUOMENĖJE“

Spalio 13 d. Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje vyko pirmoji mokslinė – praktinė konferencija „Gyvenimo kelio pasirinkimas vartotojiškoje visuomenėje“. Renginys sutraukė 220 mokinių bei mokytojų iš Kauno, Klaipėdos, Biržų, Raseinių, Vilkaviškio, Jurbarko, Jonavos ir Šakių.
Šiame renginyje dalyvavo ir pranešimą pristatė mūsų progimnazijos aštuntokės: Gabrielė Stikliūtė, Daniela Dirmauskaitė, Dominyka Pirogova ir Urtė Milušauskaitė su tikybos mokytoja Kristina Ališauskiene.
Konferencijoje 8-12 klasių mokiniai skatinti apmąstyti gyvenimo tikslus ir siekius, ieškoti ir atpažinti savąjį pašaukimą bei pasitelkiant savo gebėjimus ir talentus kurti brandžią, atsakingą, autentišką visuomenę. Mokytojai raginti dalintis gerąja patirtimi ir ieškoti naujų būdų bei metodų, kaip padėti jauniems žmonėms atpažinti pašaukimą.
Kunigas Liutauras Vilėniškis apibendrino konferenciją ir su Kauno arkivyskupijos Katechetikos centro vadove Benedikta Aiste Cylikaite SF dalyviams įteikė padėkas ir atminimo dovanas.
Mokytoja Kristina Ališauskienė

Paskelbta 2022-10-24