PATIRTINIS MOKYMASIS NAMINIŲ GYVŪNŲ ŪKYJE

Spalio 13 d. 2b, 3a ir 3c kl. mokiniai su mokytojomis Aurelija I., Džiurlanda V. ir Rūta M. dalyvavo netradicinio ugdymo edukacinėje pamokoje ,,Naminiai gyvūnai”, kuri vyko gyvūnų ūkyje ,,Slėnis” (Išorai, Jonavos raj.). Edukacijos metu vaikai susipažino su naminiais gyvūnais, jų priežiūra, sužinojo, kad svarbu ne tik mylėti gyvūnus, bet ir jais atsakingai rūpintis. Vyko darbas grupėse, kuriose vaikai atliko  užduotis. Didelė pramoga buvo ir kieme sukurtas laužas, prie kurio vaikai šildėsi, kepė zefyrus, pietavo. Vaikus labai sudomino kieme stovintis traktoriukas: jie bandė jį sutaisyti, užvesti, stumti, tempti. Šeimininkams prižadėjome vėl atvažiuoti, kai jie įsikurs didesniame ūkyje ir įsigys naujų gyvūnėlių. Pasisėmę žinių ir gerų emocijų grižome į mokyklą! Įdomu mokytis kitaip!

Paskelbta 2022-10-22