PROJEKTAS „MES ESAME…“

Nepriklausomybės šviesoje –  didelė, graži ir vieninga Lietuva. Ji  apsirengusi Laisve, ji  saugo nepriklausomybės žiburį, uždegtą žmonių širdžių ir praeities istorijos. Būti. Išlikti. Stebuklinga mūsų žemė išauginusi žodį – Lietuva. Ji bus tokia, kokie būsime mes. Ji bus laisva, dora, darbšti, jei mes tokie būsime.

„Mes esame…“ – projektinė veikla, kurioje 6-8 klasių progimnazijos mokiniai  būties prasmę išreiškė liudijimais – piešiniais žuvusiems už mūsų laisvę, linkėjimais sau ir kitam, kviečiančiais būti šviesa, pokalbiais su pačiais artimiausiais, kuriems vis dar ryškūs prisiminimai ir išgyvenimai istorinės Sausio 13-osios naktį; uždegtomis žvakutėmis languose ir širdyje, liudijančiomis buvimą kartu su tais, kurių nėra. Sustabdytas  mokinių akimirkas, piešinių galeriją, Robertos ir Viltės  pristatytas skaidres apie istorinę datą,  Domo, Viktorijos bei Nedo įspūdžius apie artimųjų išgyvenimus vainikavo Domanto ir Milgedo paruoštas Kahoot testas, taip apibendrindamas  integruoto  istorijos ir literatūros  projekto veiklą, skirtą Laisvės dienai. MES ESAME.

Projekto sumanytojos A. Bartninkienė ir D. Jakučionienė

Paskelbta 2021-01-28