PROTŲ MŪŠIS „AŠ. LIETUVA. LAISVĖ“

„O kas gi tu esi, Tėvyne, jei ne mūs rankos, jei ne mūs širdys?
O kas gi esam mes, Tėvyne, jei ne tu!
Ar mes ne tavo amžių sekundės ir minutės, ar mes ne upė, glamonėjama krantų, kurios kiekvienas lašas – tavo mintys?” (Just.Marcinkevičius)

Kovo 11-osios išvakarėse 5-6 klasių komandos dalyvavo protų mūšyje „Aš. Lietuva. Laisvė”. Šventinę viktoriną laimėjo visi mokiniai, nes pademonstravo puikias žinias apie Lietuvos istoriją, knygos ir kalbos kelią, o 6a klasės mokiniai – V. Puskunigytė, G. Peckutė, M. Tureikis – surinkę daugiausia taškų tapo I-osios vietos nugalėtojais. II-ąją vietą iškovojo 6B klasės mokiniai – G. Damaševičiūtė, E. Komaitė ir M. Danielius Jones, III-osios vietos laimėtojais pripažinti 5b klasės mokiniai – A. Mordas, S. Juknevičiūtė ir M. Valinskaitė.
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę 5-8 klasių mokiniai pasitiko sveikinimu gimtajai šaliai „Su Lietuva, kalba ir knyga širdyje”. Mokinių kūrybiniai darbai puošia progimnazijos erdves.
Istorijos mokytoja D. Jakučionienė ir lietuvių kalbos mokytoja
A. Bartninkienė