ERASMUS+ PROJEKTO MOKYTOJŲ VIZITAS RUMUNIJOJE

2022 m. gegužės 4-8 d. mokytojos Asta, Rūta, Inga L. ir Inga V. dalyvavo Erasmus+ KA201 programos projekto „All on board. Ensuring no child has left behind“ („Visi laive. Nei vienas vaikas nepaliktas“) susitikime. Progimnazijos atstovės gilino žinias, dalinosi gerąja darbo patirtimi su projekto partneriais iš Norvegijos, Ispanijos, Rumunijos, Graikijos ir Kroatijos. Tarptautinės programos dalyviai viešėjo Aran Cotrus mokykloje (Arad, Rumunija).
Vizito metu programos dalyviai dalyvavo įvairiose ugdomosiose veiklose. Užsiėmimai vyko aktyvioje darbinėje aplinkoje, kurioje mokytojai dalijosi idėjomis, patirtimis. Stebėta ir aptarts dailės ir muzikos pamokos bei pradinės mokyklos mokinių pamokos pagal „Step by step“ programą, dalyvauta bendrose veiklose su rumunų mokiniais.
Projekto dalyviai smalsiai apžiūrinėjo įvairias mokyklos edukacines erdves, bendravo su mokyklos pedagogais, aptarė aktualius klausimus apie įtraukųjį ugdymą.

Dalyvauta ne tik įvairiose edukacinėse, bet ir kultūrinėse veiklose. Aplankyta Arado ir Timiošaros miestai. Vakarus paįvairino mokinių tautinių kolektyvų pasirodymai, kurių metu svečiai supažindinti su nacionaliniais rumunų rūbais, dainomis ir šokiais. Vakarienių metu dalyviai degustavo nacionalinius šalies patiekalus.

Naudinga ir prasminga patirtis. Džiugu, kad galime žinias pritaikyti pamokose, pasidalinti su kolegomis mokykloje.
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos programos Erasmus+ lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Paskelbta 2022-05-12