GIMTOJO KRAŠTO PAŽINIMO EKSPEDICIJA ANYKŠČIUOSE, KĖDAINIUOSE, RUMŠIŠKĖSE, KAUNO ZOOLOGIJOS SODE

Spalio 12 d. Gimtojo krašto pažinimo ekspedicijos metu 7a klasės mokiniai aplankė Anykščius: įspūdingą Lajų taką, rudenį atveriantį kvapą gniaužiančius vaizdus, paslaptingą labirintų parką, Puntuką, apžvalgos bokštą.

4b klasė lankėsi Krekenavos regioniniame parke ir Kėdainių mieste, kur aplankė Pašilių stumbryną, dalyvavo orientaciniame žaidime, ieškojo įvairių pastatų ir objektų, sprendė kryžiažodžius.

3a ir 4a klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Kaimiški jaunimo žaidimai“ Rumšiškėse. Mokiniai susipažino su Aukštaitijos regiono pastatais, sužinojo kiekvieno pastato paskirtį, atliko pateiktas užduotis, išmoko žaisti smagius liaudiškus žaidimus.

6b klasės mokiniai lankėsi Kauno zoologijos sode.

Paskelbta 2020-10-13