KARIŲ PAMOKA

5 – 8 klasių mokiniai dalyvavo pilietiškumo pamokose ,,Augu Lietuvai ir Lietuvoje“. Patyrimines pamokas apie kario gyvenimą, tarnybą Lietuvos KASP vedė Miglė ir Lukas. Lukas, buvęs mūsų mokyklos mokinys, dabar Krašto apsaugos savanoriškų pajėgų karys, ir jo kolegė Miglė supažindino mokinius su šios tarnybos ypatumais ir karjeros galimybėmis. Mokiniai sužinojo, kad žygyje reikia neštis kuprinę, kuri gali sverti nuo 15 iki 35 kg., kaip reikia pasiruošti ir išgyventi žygyje žiemos metu, kaip per 15 min. pasiruošti šiltą maistą, kokiu būdu išsidžiovinti sušlapusius batus. Drąsiausi išbandė savo jėgas ,,persikeldami“ per įsivaizduojamą upę, mokėsi teisingai uždėti turniketą (specialus tvarstis kraujavimui stabdyti).
Istorijos mokytoja Daiva

Paskelbta 2021-12-19