KETVIRTOKŲ IŠLEISTUVĖS

Progimnazijos penktokai ir Mokinių taryba organizavo ketvirtokams – baigusiems pradinio ugdymo programą – teatralizuotą „išbandymą“ 7 pasaulio stebuklų tema ir šventinį priėmimą į vyresnių draugų būrį. Pikti piratai ir išmintingi jūreiviai plukdė ketvirtokus po audringus vandenynus ir nuostabiausius pasaulio kraštus, tikrindami jų sumanumą, išradingumą, draugiškumą. Kad ir kokios painios buvo piratų užduotys, ketvirtokai jas įveikė ir buvo pakviesti į PENKTOKŲ šalį.

Džiugu keliauti kartu, įveikti iššūkius ir tobulėti. Pasaulio išmintimi – didžiausiu turtu – penktokai pasidalino su jaunaisiais draugais: „Mes ilgai tyrinėjame horizontą laukdami, kada laimė ateis. Tačiau kai ieškai laimės tik sau, pasaulis mažėja. Kai padedi ją rasti kitam – pasaulis plečiasi iki tolimiausių horizontų.“

Ketvirtokai padovanojo progimnazijos sodui nuostabius sodinukus – sedulą ir magnoliją, kurie savo žiedais puoš mūsų aplinką ir džiugins vaikus!

Paskelbta 2022-06-25